Kam teď ? Kam pak ?

20. leden 2012 | 10.09 | rubrika: Plky

 Tak asi v klidu a úpřímně můžu konstatovat že nestíhám. A to nic. Vedle televize mám asi 30 DVD která jsem ještě neměl šanci zkouknout, v knihovně mám deset knížek které jsem ještě ani nezačal číst, a to některé jsem koupil už před rokem a půl. Nebudu nějak rozebírat ty tisíce písniček které jsem si stáhnul a neslyšel, nebo kompletní seriály Terminátor- Příběh Sarah Connor a Veronica Mars, které jsem kompletně odsunul na jindy.Před dvěma hodinama jsem přišel domů, v trafice jsem si koupil novou Cinemu, Svět filmu, Filmstage a Krimi Revue. Proč to vlastně pořád kupuju, když si to nikdy nepřečtu ? No co... peníze jsou přece na utrácení. 

Konečně mám chvíly čas něco sem taky napsat. Pak si půjdu na pár hodin lehnout a nejspíš mě vzbudí telefon až mi bude ségra volat kde se flákám, že se mě malá neteř nemůže dočkat. No jo, já se na ni taky těším, doufám že ještě nezapoměla kdo jsem. Předtím se ale ještě podívám na facebook, za ten měsíc co sem tam nebyl bude asi nabitej. A když mi zbyde pár minut tak se něčeho najím a podívám se na kabelovce na pár reklam když už jsem si ji nechal zařídit. Doufám že mi nebude volat máma, s ní je to vždycky na dlouho. Jak sám sebe ale už za ty léta znám, pravděpodobně se zaseknu u nějakého absolutně pitomého seriálu, na který sice nikdy nekoukám, jenže za těch deset minut u jídla jsem poznal postavy, zjistil jejich situaci a teď musím vědět jak to dopadne...BACHA BUFFY !!! UPIR !!!

Sotva začnou titulky a já se zvednu k odchodu, určitě někdo zazvoní a určitě to bude kámoš. A určitě bude chtít jít buď dovnitř koukat na filmy, nebo mě vytáhnout na pivo. Holt, rodina má přednost, kámošovi ukážu východ a vyrazím za...... SAKRA !!!

A kdy půjdu do toho kina ? CHce to novej plán... 

komentáře (2) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)