Profil whysoserious

jméno: whysoserious
znamení: lev
registrace od: 05. 01. 2012 (2.148 dnů)
počet zobrazení profilu: 53x

O mně

Co bych tady naťukal ? Nejsem zrovna optimista ale snažím se nebrat všechno z té nejhorší strany. Mám rád svoje přátelé i většinu rodiny ale mám rád i chvíle o samotě. Řekl bych že jsem snílek a fantasta, co se týče představ, jsem odborník.

Zájmy

Mám rád vše co se točí kolem filmů, hlavně hororů, ale koukám skoro na všechno. CHodím do kina, poslouchám muziku, debatuju s kámošema a surfuju na internetu. Dost čtu a strašně rád spím, klidně i půlku dne když na to mám čas.

Oblíbené filmy

Vřískot, Halloween H20, Temný rytíř, Noční můra v Elm Street, Vrána, Klub rváčů, Takoví normální zabijáci, Terminátor, Královna prokletých, Blade, Šikana, Sociální síť, Sedm, Pláž... a stovky dalších.

Oblíbená hudba

Rammstein, Marilyn Manson, Avril Lavigne, Michael Jackson, Nine Inch Nails, Eminem, Alice Cooper, KMFDM, Linkin Park, Korn, The Offspring, Slipknot, Sex Pistols, Nirvana, Twizted, Jaksi Taksi...

Oblíbené jídlo a pití

Kuřecí řízek s klobásou a bramborovým salátem. CHeesburger. Kuře s bramborovou kaší. Ďábelský špíz. Prsa Pamely Anderson. K pití třeba Coca-colu, pivo, Sprite nebo Monster energy drink.